Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

V щорічний міжнародний форум «Креативна Україна»

23 Вересня, 09:30

(23-24 вересня)
Темою форуму стане переоснащення креативних індустрій, пошук нових інструментів і зміна звичних налаштувань заради збалансованого розвитку.
Організатор: Міністерство культури та інформаційної політики України за підтримки програм USAID “Конкурентоспроможна економіка України” і “Трансформація комунікацій”.
Серед гостей форуму очікуються українські віце-прем’єр-міністри, міністри культури Швеції та Туреччини, британський експерт Том Флемінг, експертка Єврокомісії Сільвія Аман, українські та закордонні креативні підприємці.
На заході планують виступ українські фіналісти Всесвітньої олімпіади з креативності Destination Imagination. Формат заходу передбачає панельні дискусії високого експертного та політичного рівня, секторальні модулі з кіно, моди, маркетингу, концертної та музичної індустрії, книговидання, дизайну, народних художніх промислів. Міжнародний форум «Креативна Україна» 2021 проводить Міністерство культури та інформаційної політики України за підтримки програм USAID «Конкурентоспроможна економіка України» і «Трансформація комунікацій».
Форум «Креативна Україна» відбудеться у гібридному форматі (онлайн + офлайн)
Програма та реєстрація – http://creativeukraine.org.ua/
Акредитуватися  до 21 вересня за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDm9ZbTTXYeCzVQgIfUlRjo_W52pZCoSE-3eDtAsa7H6Op9Q/viewform

Деталі

Дата:
23 Вересня
Час:
09:30
Тип Подія:
Веб-сайт:
http://creativeukraine.org.ua

Організатор

Міністерство культури та інформаційної політики України

Місце проведення

простір Kooperativ
вул. Січових Стрільців, 23-A
Київ,
+ Карта Google