Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

XIV Міжнародний молочний конгрес

1 Червня, 09:30

(1-2 червня) XIV Міжнародний молочний конгрес, на якому зберуться ключові гравці молочного бізнесу. Цього року на конгресі в пріоритеті буде тема ринку землі. Представники влади та керівники найбільших аграрних підприємств з’ясують, на що розраховувати після старту ринку землі, як боротися з ризиками та які механізми підтримки молочних ферм можливі.

Вперше на молочному конгресі з фермерами зустрінеться міністр Міністерства аграрної політики Роман Лещенко зі своєю командою та народні депутати Верховної Ради України.

У конгресі візьмуть участь ТОПові представники Світового банку (IFC), які презентують результати досліджень щодо резервів підвищення внутрішньої ефективності молочного сектору України та цілі і кроки масштабного трирічного проєкту «Розвиток молочної галузі України».

Під час конгресу відбудеться круглий стіл «Безпечність сирого молока»: які вимоги до молочних ферм?» за участі голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької. У рамках конгресу відбудеться Національна ветеринарна конференція та секція Управління і технологій в молочному скотарстві. Під час першого дня конгресу буде підведено підсумки національних рейтингів: конкурсу «Молочні рекорди України-2021» у номінації «ТОП-10 молочних ферм України», конкурсу «Кращий люцерновий силос-2020», нагородження учасників пілотного проєкту «Програма контролю сирого молока».

Організатори: Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) та компанія Dykun.

 

с. Березівка, Макарівський р-н, вул. Амстердамська 1, .

Трансфер о 8.00 від метро «Житомирська». Акредитація за тел.: (098) 300-31-84, press@avm-ua.org

Деталі

Дата:
1 Червня
Час:
09:30
Тип Подія:

Місце проведення

KievExpoPlaza
с. Березівка, Макарівський р-н, вул. Амстердамська 1
Київ,
+ Карта Google