Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

XIV Національна ЛГБТІ-конференція України

25 Листопада, 10:00

У Києві зберуться ЛГБТІ-активісти та активістки, дружні діячі й політики для обговорення результатів діяльності за попередній рік і планування дій на майбутнє.
Шістнадцять українських та міжнародних організацій об’єдналися для підтримки Національної ЛГБТІ-конференції, яка вже вчотирнадцяте підведе підсумки досягнень ЛГБТІ-руху за останній рік. Серед організаторів цьогорічної події – знані міжнародні організації та державні структури.
Гасло 14-ї Національної ЛГБТІ-конференції – «Здоров’я нації: гідність, рівність та права». Основні теми, які плануються до обговорення на 14-й Національній ЛГБТІ-конференції України – це здоров’я ключових груп та свободи й права для ЛГБТІ+ в умовах COVID-19, а також подолання впливу пандемії на здоров’я та благополуччя ЛГБТІ-людей. Велику політичну панель за участю парламентарів, представників офісу Омбудсмана та керівництва кількох міністерств буде присвячено законодавчим правозахисним ініціативам в інтересах ЧСЧ/ЛГБТІ.
Також у програмі – сесії для спеціалістів та спеціалісток, які працюють з ЛГБТІ у галузі здоров’я, у тому числі психічного.
Цього року подія відбудеться у гібридному форматі: 50 учасників та учасниць були запрошені безпосередньо на місце проведення Конференції у місто Київ, і ще 300 людей приєднаються до заходу онлайн.
Триватиме 25-26 листопада
Реєстрація до 24 листопада – http://nclgbt.org/ Акредитація до 10.00 25 листопада за ел. адресою: info@kyivpride.org

Деталі

Дата:
25 Листопада
Час:
10:00
Тип Подія: